Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 37-1978 Astre et Terre
Olje og metallfolie på plate
12x15,5
Signert og datert nede t.h.: AEB 1978
Påtegnet med tittel: "Astre et Terre" på baksiden av platen, samt: A.E. Bergman No 37-1978
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 14 100–18 800EUR 13 000–17 400
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00