Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 15-1978 Planete doré
Olje og metallfolie på plate
10,5x14
Signert og datert nede t.h.: AEB 1978
Påtegnet med tittel: "Planete doré" på baksiden av platen, samt: A.E. Bergman No 15-1978
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 600–8 500EUR 6 100–7 800
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 83 000