Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Beerenberg Jan Mayen 2019

Olje på lerret
60x60
Signert og datert på baksiden, på lerretet: Ørnulf Opdahl 2019

Påtegnet med tittel samme sted.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 700–7 500EUR 5 200–6 900

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 92 000