Opdahl, Ørnulf(1944-)
Beerenberg Jan Mayen 2019
Olje på lerret
60x60
Signert og datert på baksiden, på lerretet: Ørnulf Opdahl 2019
Påtegnet med tittel samme sted.
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 700–7 500EUR 5 200–6 900
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 92 000