Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Lesestund i en bondestue 1880

Olje på lerret
43x54
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs München 80.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 500–9 400EUR 6 900–8 700

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning