Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Sandberg, Einar(1876-1947)
Sommer, Kviteseid

Olje på lerret
97x106
Signert nede t.v.: Einar Sandberg.

Norges Jubileumsutstilling, kat.nr. 161
Kunstnernes Hus, Oslo "Einar Sandberg Retrospektiv utstilling" 1-22 september 1937, kat.nr. 32
Lillehammer Kunstmuseum "Einar Sandberg. Landskap og portretter. Retrospektiv." 5.12.98-14.2.99, kat.nr. 16

Vurdering