Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Riis, Bendik(1911-1988)
Arisholmen, Krig 1940

Olje på lerret
62x92
Signert, påtegnet og datert nede t.v.: B Arisholmen Januar 1940

Påtegnet oppe på midten: "T.land <-> R.land F.rige <-> E.land F.land Skandinavia"
Påtegnet på midten: "Amerika 19krig40"

Vurdering