Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Tveter, Kåre(1922-2012)
Etter solnedgang

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Galleri Haaken, Oslo "Kåre Tveter" 6.9-5.10.1969, kat.nr 14 under tittel "Blå kveld".

Vurdering

Tilslag NOK 29 000
BudgiverTidspunktBeløp
be29e11.06.2024 17:37:31NOK 28 000
4927d12.06.2024 14:39:42NOK 29 000