Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Tveter, Kåre(1922-2012)
Fjell, Vinter

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Vurdering

Tilslag NOK 31 000
BudgiverTidspunktBeløp