Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Komposisjon 1945

Tresnitt
Motivet: 19,5x18
Signert i platen nede t.h.: SW
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 1945

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk
Påtegnet med dedikasjon nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
ad9c007.06.2024 11:33:06NOK 3 000