Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Komposisjon 1945

Radering
Motivet: 19,5x18
Signert og datert nede t.h: Sigurd Winge 45

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk
Påtegnet med dedikasjon nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
1a0a607.06.2024 11:34:05NOK 3 000