Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Fyret 1957

Radering
Motivet: 29,5x49
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57

Påtegnet nede t.v.: Etat(?) II nr. 9/25

Vurdering

Tilslag NOK 2 000
BudgiverTidspunktBeløp
6865f16.06.2024 23:01:08NOK 2 000