Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Utdrivelsen fra paradis 1945

Radering
Motivet: 23,5x19,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 45

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk
Påtegnet med tittel nede på midten
Påtegnet med dedikasjon samme sted

Vurdering

Tilslag NOK 3 200
BudgiverTidspunktBeløp
0b57e07.06.2024 11:34:32NOK 3 000
2c6d712.06.2024 16:59:20NOK 3 200