Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Hemmeligheten 1945

Radering
Motivet: 20x18
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge fdr. 1945

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk
Påtegnet med tittel nede på midten
Påtegnet med dedikasjon samme sted

Vurdering