Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Slit

Litografi
Motivet: 51x43
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert og påtegnet nede t.v.: HC 8/20 "Slit"-lito- Minner om (?)tiden i Finnmark

Vurdering

Tilslag NOK 6 500
BudgiverTidspunktBeløp