Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kavli, Arne(1878-1970)
Kornstaur 1894

Olje på lerret
52x37
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 1894

Vurdering

Tilslag NOK 25 000
BudgiverTidspunktBeløp
6977c12.06.2024 13:05:05NOK 25 000