Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Mordt, Gustav Adolph (1826-1856)
Gutt ved fossefall i fjellandskap 1853

Olje på lerret
76x90
Signert og datert nede t.v.: G Mordt 1853

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 60 000