Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Lund-Hansen, Thorvald(1947-)
Ung jente på stol 1992

Olje på plate
Lysmål: 98x68
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Lund Hansen 1992

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 5 000
BudgiverTidspunktBeløp
2edcf12.06.2024 17:55:34NOK 5 000