Isaachsen, Olaf(1835-1893)
Gammel kone 1860
Olje på lerret, oppklebet på plate
31x29
Signert og datert nede t.v.: O. I. 1860.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 200
31x29
Vurdering
NOK 3 000