Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Isaachsen, Olaf (1835-1893)
Gammel kone 1860

Olje på lerret, oppklebet på plate
31x29
Signert og datert nede t.v.: O. I. 1860.

Vurdering
NOK 3 000