Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Printz, Lars (1889-1968)
Hus i landskap 1912

Olje på lerret
69x96
Signert og datert nede t.h.: L. Printz -1912-

Vurdering
NOK 3 000–4 000