Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Refsum, Tor (1894-1981)
Vinterkvell 1951

Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.h.: tr -51

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen, samt påtegnet: Blindern 13/12 -51.

Vurdering