Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Printz, Lars (1889-1968)
Vaar ved Frogner hovedgård

Olje på plate
31x42
Signert nede t.h.: L. Printz

Påtegnet med tittel, datert 1930 og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 1 500