Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Sæle, Hans (1954-)
Fra Færder fyr

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Hans Sæle

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Færder.

Vurdering
NOK 5 000