Sæle, Hans(1954-)
Fra Færder fyr
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Hans Sæle
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Færder.
Vurdering
NOK 5 000
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Hans Sæle
Vurdering
NOK 5 000