Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Storstein, Aage (1900-1983)
Furutrær 1946

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -46

Vurdering