Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Gutt med bamse 1916

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 1916

Vurdering