Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Printz, Lars (1889-1968)
Presten

Olje på plate
31x41
Signert nede t.h.: Lars Printz-

Påtegnet med tittel, datert 1927 og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 1 000–1 500