Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Smith-Hald, Bjørn (1883-1964)
Fra Bodø

Olje på lerret
54x68
Signert nede t.h.: Bj. Smith-Hald

Påtegnet på baksiden: Malt fra Grand Hotel, Bodø ca. 1926.

Vurdering