Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Fra Bodø
Olje på lerret
54x68
Signert nede t.h.: Bj. Smith-Hald
Påtegnet på baksiden: Malt fra Grand Hotel, Bodø ca. 1926.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
54x68
Vurdering