Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Wangensten, Wilhelm Marius (1884-1962)
Bryggen på Saltbutangen Skåtøy

Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering