Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Wangensten, Wilhelm Marius (1884-1962)
Kanalen

Olje på lerret
63x71
Signert nede t.h.: Wilh. Wangensten

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1965 kat.nr. 19.

Vurdering