Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Kanalen
Olje på lerret
63x71
Signert nede t.h.: Wilh. Wangensten
Kunstnerforbundet, Oslo 1965 kat.nr. 19.
Vurdering
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
63x71
Vurdering