Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Wathne, Frank (1902-1991)
Oppstilling med flaske, vase og frukt på bord 1926

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Frank Wathne -26

Vurdering
NOK 6 000