Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Schultz, Alexander (1901-1981)
August Røros 1936

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -36.

Påtegnet med tittel, på baksiden, på blindrammen.

Vurdering