Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Scheel, Benedicte (1851-1929)
Dameportrett

Olje på lerret
25x20
Signert oppe t.h.: BS

Vurdering
NOK 3 000