Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Friluftsauksjon
Forrige
242
Neste
Scheel, Benedicte
(1851-1929)
Dameportrett
Olje på lerret
25x20
Signert oppe t.h.: BS
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 1 500