Astrup, Nikolai(1880-1928)
Fra Jølster
Olje på lerret
56x85
Signert nede t.v.: Astrup
Påtegnet på baksiden: Borgerm. Aslaksen Arendal.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Olje på lerret
56x85
Signert nede t.v.: Astrup
Vurdering
NOK 200 000–300 000