Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Solnedgang over elven ved Pecquigny i nærheten av

Olje på lerret
61x74
Rouen. Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Påtegnet på plakett: Winding river

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Tilslag NOK 660 000