Thaulow, Frits(1847-1906)
Solnedgang over elven ved Pecquigny i nærheten av
Olje på lerret
61x74
Rouen. Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Påtegnet på plakett: Winding river
Vurdering
NOK 600 000–800 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 660 000