Tannæs, Marie(1854-1939)
"Vår" Motiv fra Bygdø
Olje på lerret
59x85
Signert nede t.h.: Marie Tannæs
Påtegnet med tittel og signert på baksiden
Vurdering
NOK 50 000–80 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Olje på lerret
59x85
Vurdering
NOK 50 000–80 000