Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Tannæs, Marie (1854-1939)
"Vår" Motiv fra Bygdø

Olje på lerret
59x85
Signert nede t.h.: Marie Tannæs

Påtegnet med tittel og signert på baksiden

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 50 000–80 000