Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på papir, lysmål
28x37
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 5/8 -82

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Viggo for det menneskelige. Anne og Jakob

Vurdering