Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne med brosje

Olje på lerret
35x41
Signert og utydelig datert oppe t.v.: Karsten - ?

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00