Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Deberitz, Per (1880-1945)
Kvinneakt 1928

Olje på lerret
100x74
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -28.

Påtegnet på baksiden av lerretet: Kunstnerforbundet (Sundbö) (?)

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1940, kat.nr. 96.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 150 000