Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Midelfart, Willi (1904-1975)
Lekende barn ved fontene

Olje på plate
60x73
Usignert

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000