Midelfart, Willi(1904-1975)
Atelier
Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: W. Midelfart
Kunstnerforbundet 1961, kat.nr. 89.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
100x125
Vurdering
NOK 40 000