Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Midelfart, Willi (1904-1975)
Atelier

Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: W. Midelfart

UTSTILT:

Kunstnerforbundet 1961, kat.nr. 89.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 35 000