Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne og mann i interiør 1981

Pastell på papir, lysmål
29x40
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000