Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Berlingate

Olje på plate
41x32
Usignert

Bemalt på baksiden, samt påtegnet: Malt av Willi Midelfart. Søren Steen-Johnsen.

Kunstnerforbundet 1976, kat.nr. 36.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000