Midelfart, Willi(1904-1975)
Berlingate
Olje på plate
41x32
Usignert
Bemalt på baksiden, samt påtegnet: Malt av Willi Midelfart. Søren Steen-Johnsen.
Kunstnerforbundet 1976, kat.nr. 36.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000