Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra havnen i le Havre 1895

Olje på lerret
46x66
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund 1895 Le Hâvre 12-10-95

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000