Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Diriks, Edvard (1855-1930)
Villa i Sydfrankrike 1918

Olje på lerret
61x74
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1918.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000