Bergslien, Nils(1853-1928)
Kvinne og gutt
Olje på lerret
60x42
Signert nede t.v.: N. Bergslien
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
60x42
Vurdering
NOK 40 000