Krohg, Christian(1852-1925)
Flaskepost
Olje på plate
22x33
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på plate
22x33
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering