Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Flaskepost

Olje på plate
22x33
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000