Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Heggtveit, Øyvind (1884-1961)
Chat Noir og Røde Mølle i Oslo

Olje på lerret
86x118
Signert nede t.v.: Øyvind Heggtveit

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000