Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Müller, Morten (1828-1911)
Kvinne og barn i skogslandskap 1873

Olje på mahognyplate
45x54
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller. Df. 73.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000