Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Portrett av Nicoline Peterssen 1882

Olje på lerret
75x96
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Eilif Peterssen Roma 82

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 38. Bukowskis sommerutstilling, Oslo 1990, kat.nr. 59. Lillehammer Kunstmuseum 2001, kat.nr. 27.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Tilslag NOK 300 000