Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Folkeliv i sydlandsk landsby

Olje på lerret
73x92
Usignert

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00