Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Grev Wedels Moderne
Forrige
28
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Midelfart, Willi
(1904-1975)
Folkeliv i sydlandsk landsby
Olje på lerret
73x92
Usignert
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00