Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Midelfart, Willi (1904-1975)
Folkeliv i sydlandsk landsby

Olje på lerret
73x92
Usignert

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000