Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Pensjonister 1934

Olje på plate,
46x38
Signert og datert nede t.v.: Aulie 34

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden. Samt påtegnet: Tilh. Willi Midelfart.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet 1949, kat.nr. 93 (?)

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500