Aulie, Reidar(1904-1977)
Pensjonister 1934
Olje på plate,
46x38
Signert og datert nede t.v.: Aulie 34
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden. Samt påtegnet: Tilh. Willi Midelfart.
Kunstnerforbundet 1949, kat.nr. 93 (?)
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 12 500